Kdo jsou to Kávoši

Tak tohle má vícero rovin a nejhezčí na tom je, že to začalo vlastně úplně spontáně. Jednoho krásného dne k nám zavítaly holky z Butterflies and Hurricanes, slovo dalo slovo a my věděli, že jestli měl někdo zaburácet s naším CI a dalším směřováním vůbec, měly to být právě ony. Hned po první schůzce jsme byli jejich kávoši. Roztomilé, ne? Kávoši jsme tedy my - Kamila a Martin, ale vlastně všichni kdo se kolem Kávy točíme.

Jsme milovníci kávy, rodina a kamarádi, jendím slovem kávoši.
kamča a martin kávoši

O projektu

Kávoši nenastartovali jen grafický přerod Kávy. Přinesli toho mnohem víc. Po téměř 10 letech, co s námi Káva je vlastně každý den, otevřeli naplno to, co jsme chtěli otevřít už dřív, ale stále jsme nevěděli, jak na to. Kávu řešíme jako rodinný podnik, který se vyvíjí pomněřně spontánně a už dávno jsme přistoupili na to, že některé věci prostě plynou, přichází a odchází a na některé věci si musíme jednoduše počkat. Ačkoli nás Káva živí, není to pro nás stroj na peníze, ale spíš další dítě, kterému pomáháme růst. Momentálně máme dojem, že jsme se o tohle, chtěli podělit i s vámi. Otevřít se o něco víc a vzít vás s sebou na cestu do světa kávy, který nás i po těch letech stále fascinuje. A trochu si hrát, sami se sebou, spolu s vámi...

Kávoši nejsou jenom káva

Celé dlouhé roky jsme chtěli tvořit lifestylový obsah. Ale pod hlavičku Kava.cz se to moc nehodilo. A právě díky Kávošům, se teď můžeme naplno realizovat. Každý z nás je jiný a má jiné zájmy. Chceme s vámi sdílet nejenom náš svět kávy, ale taky projekty. 

Dopuj svého umělce

Myšlenka podporovat umělce napříč všemi možnými spektry s námi rezonuje už dlouho. Fandíme aktivním, jedinečným a šikovným lidem. Spolu s vámi bychom je chtěli trochu nadopovat, podpořit. Sami můžete navrhnout umělce, který si podle vás doping zaslouží.

Vzdělání v oblasti e-commerce

V e-commerce se pohybujeme už 13 let. Za tu dobu jsme nasbírali opravdu cenné informace. Nejenom stylem pokus omyl, ale také díky spolupráci s marketingovými agenturami i jedinci. Pokud vás aspoň trochu svět e-shopů zajímá, spojte se s námi. Rádi se podělíme o svoje zkušenosti.