Dopuj svého umělce

Jak moc by vás potěšilo, kdybyste dostali dárek, jen tak? A jak moc vás těší, když dárek darujete? Vnímáme, že kolem nás je spousta inspirativních lidí, kteří si sem tam nějaký ten nečekaný dárek zaslouží. A proto jsme dali život původně v žertu vyslovené myšlence "dopuj si svého umělce". Pokud vás tahle myšlenka baví, můžete se k nám přidat.

Janak Krejzová

Jana Hory Krejzová

Výtvarnice, lektorka jógy a keramička

Jana je naše spříznená duše. Obdivujeme její smysl pro detail a celek zároveň. Už několik let nás obšťastňuje svojí tvorbou i crazy povahou.

Nikola Nekesa

Nicol Nekesa Dóžová

Cestovatelka, kávoška a designérka

Nekesa miluje kafe. Je s námi v kávových projektech už přes pět let. Má obrovské nadšení pro poznávání nových míst a různorodé projekty.

Jak to funguje?

S každým z našich kávoších umělců jsme ve spojení. Sami je čas od času dopujeme. Pokud se vám někdo zalíbil, stačí se prokliknout až k dopovacímu šítu a vyplnit, čím ji/ho chcete zadopovat právě vy. Také máte možnost přidat pár osobních řádek. My vám vystavíme fakturu a po její úhradě pošleme vybraný doping až do dílny k té správné osobě i s vaším vzkazem.

Navrhni svého umělce

Máš pocit, že víš o někom, kdo si zaslouží nadopovat? Chybí ti tady tvůj oblíbený umělec? Napiš nám na vasi@kavosi.cz. Popiš nám o koho jde, připoj na něj odkaz a napiš proč by právě tenhle umělec měl být tady.