Naše dlouho piplané dítě slaví 17. narozeniny. E-shop Kava.cz je v onlinu už, světe div se, od roku 2003. Za tu dobu jsme spolu ledacos zažili a nejednou se vydali do slepých uliček. Naštěstí jsme zatím vždycky našli cestu dál. Momentálně nás hodně naplňuje aktuální směřování, které chytilo ten správný vítr do plachet koncem loňského roku s holkama z butterflies&hurricanes. A tak vznikli Kávoši, které jsme si od první chvíle zamilovali.

Možná se ptáte: Kdože jsou ti Kávoši a proč vznikli? A proč nepíšeme blog přímo na Kava.cz? No a možná vás zajímají úplně jiné otázky. Každopádně, pojďme hezky od začátku. Kávoši jsme my. Kávoši jste vy. Kávoš je kámoš kávy. Nebo taky:

MILOVNÍK KÁVY, ČLEN RODINY A KAMARÁD – JENDÍM SLOVEM KÁVOŠ

Dlouho, řekla bych roky, si navzájem povídáme, o čem chceme psát a jak o tom chceme psát. Už několikrát jsme taky začali, ale nějak se ne úplně dařilo to udržet. Vždycky jsme došli k závěru, že se to docela špatně linkuje na stávající e-shop. Každý z nás je jiný a má jiné zájmy. Psát jenom o kávě? To nechceme. Chceme psát o životě, našich zkušenostech, testovat, navštěvovat, ochutnávat… prostě sdílet to, co nás právě těší.

Nápadů máme hodně a myslíme si, že je na co se těšit. A protože jsme opravdu činorodá banda, hned vám představím projekty, které jsou součástí Kávošů.

Projekty okolo Kávošů

Káva

Vytváření obsahu (čti článků a jiného materiálu) je jen jedna část našeho nového projektu. I nadále chceme zůstat ve spojení s kávou. Mimojiné taky chystáme speciální, vyladěné kávy od nás pro vás. Zatím se ale držíme našich stálic – tří nejoblíbenějších káv z nabídky Kava.cz, které můžeme s klidným srdcem doporučit. Najdete je TADY.

Dopuj svého umělce

S kávou je spjatý i další projekt. Vnímáme, kolik šikovných tvůrců napříč různými odvětvími se kolem nás pohybuje. Chceme je trochu podpořit, protože nám to dává smysl. Vymysleli jsme, že je budeme dopovat kávou :-). Pokud budete chtít, můžete se k nám přidat. Jednoduše vybranému umělci koupíte kávu a my mu ji odešleme vaším jménem. Pokud víte o někom, kdo by se pro tenhle projekt hodil, napište nám na vasi@kavosi.cz a mi se mu podíváme na zoubek.

Eshopíci

Tím posledním projektem je vzdělávání v e-commerce. Sami se pohybujeme v onlinu už řadu let. Načerpali jsme zkušenosti, které vám rádi předáme. Vzhledem k situaci teď nejsou osobní konzultace možné, nicméně taková konzultace může proběhnout i pomocí videohovoru.

V rámci Eshopíků se chceme zaměřit především na poradenství menším firmám, v hledáčku máme ale také děti a dorost, které navštěvujeme přímo ve školách. Myslíme si, že orientace v e-commerce je dnes velkou výhodou, a proto se s vámi chceme o tohle know-how podělit.

Přejeme vám všem hodně sil, zdraví a pevných nervů.

Vaše Kávoška, Nikola

Utrousíte zrnko?Dopuj svého umělce

Podporujeme lidi s jedinečnou a inspirativní tvorbou napříč spektrem. Přidáš se k nám?

Dej si kávu

Jsme milovníci kávy, ne kávoví diktátoři. Rádi ti poradíme, jakou kávu koupit.

Neusínej, bav se

Zajímá tě, jak funguje online podnikání? Zapoj se do našeho projektu.